Tutku Ağı

-

Rounders

Tutku Ağı
SİTE PUANI : 7.0
Tutku Ağı 7.0 / 10 13 kullanıcı oyu.
  • Süre: 121 Dk.
  • Vizyon: 1998
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 24931
  • Favori: 5
  • İMDB: 7.4
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Mike Mc Dermott (Matt Damon) çok usta bir poker oyuncusuyken yeni bir hayata başlar. Hukuk eğitimi almaktadır. Mike'a göre bu yeni bahis, başarıya giden yasal bir yol olmakla berabe,r kumar masalarının heyacanından yoksundur.

En iyi arkadaşı Worm (Edward Norton) hapisten çıkar çıkmaz eski poker ekibini tekrar biraraya getirmek amacıyla Mike'ı arar. Bunun bir nedeni ise hapse girmeden önce yaptığı büyük bir kumar borcudur. Mike fazla dayanamaz ve Worm ile bir ikili oluştururlar. Tefeci (John Malkovich) ve diğer kumarbazların gözleri Mike ve Worm'un üzerindedir.

Bu arada Mike yeni bir ateşin cazibesine kapılmışken (Famke Janssen), kız arkadaşı tüm gayretiyle Mike'ı yeniden doğru yola sokmaya çalışmaktadır. Mike, bu entrikalarla dolu girdaptan kurtulup eski hayatına geri dönebilecek midir?
 Tür: Dram, Suç
 Film Etiketleri:
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Kemal 28 Haziran 2014, Cumartesi
Bu adamlar buraya oturarak neye bulaştıklarının farkında değildi. "Buraya geldik, eğleniyoruz, bari biraz da poker oynayalım" demişlerdi. Ne de olsa yıllardır evde oynadığımız oyundan ne kadar farklı olabilir ki? Şanslı olsalar bile bu adamların hayatında hiçbir şey değişmeyecek. Bu masa onları aşar. Boyunlarında "enayi" levhasıyla geziyorlardı sanki. Tedirgin bakışlar hemen açık veriyordu. Ellerini ağızlarına koymaları, sigara içişleri, ellerindeki kağıtları gösteren küçük rahatsız hareketler...Her şeyi görüyorduk. Elleri iyi olduğunda da hemen avcı gibi bakmaya başlıyorlardı. İşte bu kadar basitti...

Matt Damon ve Edward Norton...

İki kanka, iki kafadar, iki kumarbaz. Birbirlerini o kadar iyi tanıyorlar ki, biriniz kartları tutuşundan, diğeri elinde ne olduğunu anlıyor. Las Vegas'a gidip ortalığın altını üstüne getiriyorlar.

Poker sevipte şu filmi izlememek çok büyük ayıptır...
Avatar
Ziyaretçi
hakim 29 Kasım 2014, Cumartesi
KEMAL SENİN BU YORUMDAN SONRA FİLMİ İZLEMEKTEN VAZGEÇTİM.
KUMAR ONARKEN YAPILAN ALAVERELERLE NE MENEM BİR SENARYO ÇIKACAĞI 5 AŞŞA 8 YUKARI BELLİ. KALSIN!
Avatar
Ziyaretçi
serkan 29 Mart 2018, Perşembe
Aman izleme sakın günaha girersin puhahaha :):):)
Avatar
Ziyaretçi
akın akman 09 Ocak 2019, Çarşamba
gençlik zamanları hepsi güzeldi