Kusursuz

-

Flawless

Kusursuz
SİTE PUANI : 7.8
Kusursuz 7.8 / 10 36 kullanıcı oyu.
  • Süre: 108 Dk.
  • Vizyon: 2007
  • Ülke: Lüksemburg
  • İzlenme: 56145
  • Favori: 6
  • İMDB: 6.8
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Demi Moore'un kocasından ayrılıp depresyona girmeden önce mutlu zamanlarında oynadığı bir film Flawless…

Laura Quinn rolündeki efsanevi aktrist Demi Moore, bir mücevher firması olan London Diamond Corporation şirketinin başarılı yöneticilerinden biri olarak sahnede boy gösterecektir. Ancak bireysel kariyerinin gidişatı pek mutluluk verici değildir ve Quinn bir hayli kaygılıdır. Büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Laura’ya hiç ummadığı biri, alt sınıflardan, şirketin hizmetlisi Hobbs tarafından sıradışı bir teklif gelecektir.

Yıllardır gece bekçiliği yapan ve şirketin nasıl işlediğini bilmekte olan Hobbs, Quinn'i etkilemeyi başarır ve ona kendi soygun planından bahseder. Uzun zamandır planladığı bu soygun için artık yalnız değildir. Bir beyaz yakalı ile mavi yakalı işçinin koalisyonu acaba başarıya ulaşabilecek midir?
 Tür: Gerilim, Suç
 Film Etiketleri:
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Uğur 04 Mart 2015, Çarşamba
İlginç bir soygun filmi. İçinde çok fazla action yok ama gerilim had sahfada. Finale kadar cevabını bekleyen sorular var ve finalde tüm taşlar yerine oturuyor. Çok güzel senaryo.
Avatar
Ziyaretçi
Toxic Waste 09 Nisan 2015, Perşembe
Süper.. 10 numara bir film
Avatar
Üye
  alperen 25 Kasım 2016, Cuma
bu kadar güzel bir filmin notu neden 6.8 anlamak mümkün değil.
yapılmış en güzel soygun filmlerinden izlerken resmen keyif alıyorsunuz
Avatar
Üye
  express 20 Kasım 2019, Çarşamba
-- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --
Sistemdeki 1 dakikalık açıkla neler yapılabileceğini çok iyi gösteren bir film. Filmin 50. dakikasından sonra düşünmeye başlıyorsunuz, nasıl oldu bu diye. Gerçekten şaşırtan bir film.

Çoğu soygun filmlerindeki gibi aksiyonu olmayan ama gerilimi ve tansiyonu yüksek bir film. Silahsız, rehinesiz , kaçmasız ve kovalamacasız başlayıp bitiyor ama başından sonuna kadar merakla izlettiriyor kendini.