Katil Avcısı

-

Hunter Killer

Katil Avcısı
SİTE PUANI : 8.5
Katil Avcısı 8.5 / 10 22 kullanıcı oyu.
  • Süre: 121 Dk.
  • Vizyon: 2018
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 28028
  • Favori: 4
  • İMDB: 6.6
  • Kalite: 1080P
  • MultiDil
Rusya Savunma Bakanı Dmitri Durov önderliğindeki bir grup asker ve politikacı Rusya Devlet Başkanı'na karşı bir darbe girişiminde bulunur. Bir savaş gemisinde Rusya Devlet Başkanı'nı esir alırlar. O sırada bölgede bulunan bir Amerikan denizaltısına Rusya Devlet Başkanı'nı kurtarma emri verir. Bu görev çok kritiktir, zira başarısız olmaları halinde 3. Dünya Savaşı'nın çıkması kaçınılmazdır. Joe Glass önderliğindeki Amerikan denizaltısı mürettebatını oldukça zor bir görev beklemektedir...2018 yapımı Hunter Killer, “Firing Point” adlı romandan uyarlandı...
 Tür: Aksiyon, Gerilim
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
misafir 19 Ocak 2019, Cumartesi
film fena değil ABD nin yine kendi güç gösterisini yaptığı Rusyayı da burda ezik gösterdiği bir film diyebilirim
Avatar
Üye
  Bahriyeli-06 22 Ocak 2019, Salı
Bir denizaltıcı olarak söylüyorum senaryosu ve oyuncuları çok iyi anlamlı güzel Bir film. Fakat bazı sahneleri film olması nedeniyle gerçekten uzak tabiki :) ama heycanla seyredeceğinize eminim.
Sessiz ve Derinden ;)
Avatar
Üye
  cimilovsky 03 Şubat 2019, Pazar
U571 filminden sonra, geçmişten günümüze gelişen modern ve teknolojik ürünü oyuncakların! Bilgisayar görsel efektleriyle birleşmesi sonucu harika görüntülere yer verilmesi yanında,

Hemen hemen her filmde olan “Hadi canım sende, olmaz böyle şey” diyeceğiniz sahneleri bir kenara bırakıp, keyifle izlenebilecek Savaş-Politika konulu mükemmel bir aksiyon filmi olmuş.

Gerard Butler’in her rolün üstesinden gelen müthiş bir oyuncu olduğunu bir kez daha kanıtladığı filmde, diğer oyuncu kadrosu ile birlikte muhteşem bir iş çıkartmışlar.

Ayrıca, YouTube’den kamera arkası görüntülerinde oldukça ilgi çekici olduğunu belirtmek isterim.

Kaçırmamanız dileğiyle, iyi seyirler.
Avatar
Üye
  59038 05 Mart 2022, Cumartesi
profesyonel güzel yorum teşekkür ederim